Vidian - najważniejsze informacje o nas

Jak powstała firma Vidian?

Od roku 2010 zajmujemy się sprzedażą ekskluzywnych mebli ogrodowych. Nasza marka Artelia®, założona przez Marc-André M. Balló, rozwinęła się z biegiem lat w jedną z najmocniejszych w swojej branży.

W roku 2016 zakupiliśmy w Polsce, będącą w trudnej sytuacji finansowej szwalnię, która realizowała zlecenia dla tak prestiżowych marek jak Cinque oraz Hugo Boss. Ten mały zakład szwalniczy, zatrudniający ponad 20 osób idealnie pasował do naszego portfolio. W taki właśnie sposób zaczęliśmy produkować swoje pierwsze poszewki oraz pokrowce dla marki Artelia®. Z biegiem czasu jako sprzedawca mebli zaczęliśmy otrzymywać zapytania dotyczące pokrowców na zmianę od osób, które posiadały meble innych marek. Tak narodził się pomysł szycia pokrowców na zlecenie według wzorów wysyłanych przez Klientów.

 

Uzmysłowiło nam to, że brakujące lub uszkodzone pokrycia na meblach stanowią znaczący problem dla osób użytkujących.

W związku z tym połączyliśmy dwie kwestie. Zakładając firmę Vidian z jednej strony możemy pomóc Klientom zaoszczędzić pieniądze poprzez zaoferowanie pokrowców na zmianę, a z drugiej strony pomagamy stworzyć nową odsłonę i nowy design tych samych mebli.

W kwestii designu i budowania odpowiedniej atmosfery jesteśmy od lat eskpertami!

Naturalnie firma IKEA jest niewątpliwym liderem rynku, przez co nasze produkty zyskają ogromną rzeszę odbiorców, gdyż każdy z nas posiada produkty IKEA w swoim domu.

Staramy się każdego dnia ciężko pracować, żeby stać się liderem na rynku zindywidualizowanego wystroju wnętrz.
Dołącz do nas i stwórz nowy design swoich mebli, dodając świeży powiew w swoim domu.

Kto stoi za firmą Vidian?

Marc-André (Założyciel)

Każdy kto chce w dzisiejszych czasach prowadzić swój własny biznes potrzebuje świeżych pomysłów, odwagi w podjęciu ryzyka oraz odpowiedniego planu. Dla Marc-André ryzyko nie stanowiło problemu, gdyż był całkowicie przekonany o słuszności swojego pomysłu i zaraził swoją ideą innych ludzi. Mottem firmy jest profesjonalność, jakość oraz brak kompromisów w dążeniu do perfekcji. Najlepszą nagrodą dla założyciela firmy jest uśmiech na twarzy osoby, która widzi swoje stare meble w nowej odsłonie.

Kasia, Max i Monika (Serwis Obsługi Klienta)

W przypadku pytań i wątpliwości pomocą służy Państwu cały zespół obsługi Klienta, który w fachowy sposób doradzi Państwu w każdej frapującej kwestii dotyczącej zamówienia i naszych produktów. W miłej atmosferze otrzymają Państwo profesjonalne doradztwo, gdyż w naszej firmie wciąż hołdujemy zasadzie: "Klient nasz Pan!"

Monika (Manager Produktu)

Przy produkcji filmu byłaby scenarzystką i reżyserką w jednej osobie, ale szczęsliwie dla naszej firmy zdecydowała się na karierę jako Produkt Manager w naszej firmie. U Moniki nic nie pozostaje kwestią przypadku, wszystkie rzeczy są zaplanowane a nitki równo ułożone w każdej szpuli. Wszystko planuje dokładnie i kontroluje, tak żeby należycie funkcjonowało. Ze względu na swoją ogromną fachowość i podejście do pracy oraz zaangażowanie uzyskuje kompromis pomiędzy rozwijaniem nowych produktów oraz wprowadzaniem ich do produkcji. Koordynuje i optymalizuje proces produkcji oraz wszystkie aspekty funkcjonowania firmy. Dzięki swojemu charakterowi wprowadza ciepłą atmosferę i jest bardzo życzliwą osobą.

Masz pytania w sprawie pokrowców lub przebiegu transakcji?

Prosimy o kontakt!

Skontaktuj się z nami!