O NAS

JAK POWSTAŁ VIDIAN?

Od roku 2010 zajmujemy się sprzedażą ekskluzywnych mebli ogrodowych. Marka Artelia®, założona przez Marca-André M. Balló, z biegiem lat stała się jednym z najlepszych adresów dla designerskich mebli ogrodowych.

W 2016 roku rozszerzyliśmy nasze portfolio o szwalnię w Polsce, która wcześniej szyła dla renomowanych marek, takich jak Cinque i Hugo Boss. Ta mała szwalnia z ponad 20 szwaczkami idealnie pasowała do naszego portfolio, ponieważ pracowała na bardzo wysokim standardzie jakości. Artelia® produkowała w Polsce poszewki zamienne, a także pokrowce przeciwdeszczowe.

Z biegiem czasu w Artelia® otrzymywaliśmy coraz więcej zapytań od Klientów, którzy nadal mieli starsze meble ogrodowe, ale ich pokrowce były mocno zużyte - nie tylko z powodu użytkowania na zewnątrz - i nie mogli znaleźć nowych pokrowców.
Staraliśmy się spełnić te specjalne prośby i dostarczyć nowe, wysokiej jakości zamienniki, wykonując kopie 1:1 starych pokrowców.
Ta historia uświadomiła nam, że brakujące lub uszkodzone pokrowce to znacznie większy problem, niż zdawaliśmy sobie z tego sprawę.

Potraktowaliśmy to jako okazję do połączenia dwóch tematów. Zakładając Vidian®, możemy po pierwsze rozwiązać problem i dzięki temu nasi Klienci oszczędzają, ponieważ nie muszą kupować nowych mebli, a po drugie możemy stworzyć zupełnie nowe projekty i spowodować,że nasi Klienci poczują się - dzięki naszym produktom - lepiej w swoim otoczeniu.

Jeśli chodzi o design i zapewnienie komfortu - od lat czujemy się w tym sektorze jak w domu.

Oczywiście IKEA i jej modele są postrzeganym, niekwestionowanym liderem rynku w sektorze wyposażenia wnętrz, co oznacza, że naturalnie docieramy z tapicerką IKEA do największej liczby odbiorców. Ponieważ prawie każdy z nas ma IKEA w swoim domu.

Każdego tygodnia pracujemy nad tym, aby świat Vidian® stał się wiodącą marką w dziedzinie indywidualnego upiększania przestrzeni.
Dołącz do nas i pomóż nam uczynić nasze domy nieco piękniejszymi bez konieczności sięgania głęboko do kieszeni po nowe produkty.

KTO STOI ZA MARKĄ VIDIAN?
Marc-André (Założyciel)

Każdy, kto chce dziś założyć firmę, potrzebuje świeżych pomysłów, odwagi do podejmowania ryzyka i realnej koncepcji. Dla Marca-André ryzyko związane z założeniem Vidian było możliwe do opanowania, ponieważ był całkowicie przekonany do swojego pomysłu na biznes. Zgodnie ze słynnym mottem Barracka Obamy "Yes, we can!", udało im się również szybko zainteresować nim innych. Profesjonalizm był jego najwyższym priorytetem od samego początku i nadal nie toleruje żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Najlepszą nagrodą dla założyciela firmy jest twoja szczęśliwa i zadowolona twarz, gdy otrzymujesz swój stary mebel z powrotem z błyszczącym nowym wyglądem. Najlepiej będzie, jeśli wpadniesz do jego biura, aby upewnić się, że nie przegapi tej chwili!

Monika (Manager produktu)

W filmie prawdopodobnie byłaby scenarzystką i reżyserką w jednym, ale na szczęście wybrała karierę w zarządzaniu produktem: Monika pociąga za wszystkie sznurki i niczego, absolutnie niczego, nie pozostawia przypadkowi. Opracowywanie planów i strategii ma praktycznie we krwi, więc po prostu przekształciła swój szczególny talent w zawód. Dzięki ogromnej wiedzy i osobistemu zaangażowaniu opanowała balansowanie między rozwojem produktu z jednej strony, a sprzedażą techniczną z drugiej. Koordynuje i optymalizuje proces produkcji, skutecznie godząc wszystkie czynniki. Fakt, że roztacza również dobry nastrój, ma mniej wspólnego z jej umiejętnościami strategicznymi niż z jej ujmującym charakterem.

Marco, Max, Yvonne, Laila, Steffi (Serwis obsługi Klienta)

Jeśli skontaktujesz się z nami z jakimikolwiek prośbami lub pytaniami, team obsługi Klienta zajmie się tym natychmiast. Marco, Max, Yvonne, Laila i Steffi są świetnym zespołem i są zadowoleni tylko wtedy, gdy są w stanie całkowicie rozwiązać Twoje obawy. Na długo przed Angelą Merkel ich motto brzmiało: "Damy radę!". Bez względu na to, z którą z tych osób rozmawiasz, zawsze możesz mieć pewność, że Twoje interesy są w centrum ich uwagi. W przyjemnej, zrelaksowanej atmosferze doświadczysz, jak to jest, gdy Klient naprawdę jest królem.

Piotr (Zarządzanie produkcją)

Piotr jest szefem zarządzania produkcją w Vidian i pracuje niestrudzenie, aby zapewnić sprawną działalność firmy. Duch zespołowy jest dla niego bardzo ważny i zawsze ma otwarte ucho dla każdego. Poza tym motto "starszy brat cię obserwuje" odnosi się do niego w najlepszym tego słowa znaczeniu: jako lider zespołu, Piotr ma wspaniałą zdolność do dopilnowania wszystkiego bez poczucia, że pracownicy są kontrolowani. To pod jego kierownictwem produkowane są wysokiej jakości pokrowce, które możemy bez wahania gwarantować na lata.