Harry

Nowy, obowiązkowy pokrowiec na krzesło Harry!

Ty i Harry - znacie się od dawna. Dźwigał Cię w najtrudniejszych, a nawet najlżejszych czasach. Czy możesz się z nim pożegnać? Może ma kilka dziwactw i nie jest zbyt czysty, ale na szczęście są dostępne pokrowce zastępcze IKEA w firmie Vidian. Możesz wybrać odpowiedni pokrowiec dla swojego Harrego.

Oszczędzaj dzięki nowym pokrowcom zastepczym IKEA

Na pierwszy rzut oka krzesła są bardzo tanie. Niestety zazwyczaj potrzebujesz więcej niż jednego. Aby każdy gość mógł usiąść przy stole, potrzebnych jest wiele krzeseł i dużo pieniędzy. Wymiana pokrowców jest znacznie łatwiejsza i kosztuje znacznie mniej. Musisz tylko usunąć stary pokrowiec Harry'ego, a następnie umieścić nowy na oparciu i siedzisku krzesła. Pokrowiec zamienny IKEA jest mocowany za pomocą rzepów do spodu krzesła.

Twoje nowe pokrowce zastępcze IKEA czekają na Was

Nigdy wcześniej nie widziałeś tylu różnych okładek. Bez względu na to, jak fantazyjny jest Twój gust, w firmie Vidian na pewno otrzymasz pokrowiec IKEA, który polubisz. Czy interesują Cię na przykład kolorowe i ekstrawaganckie tkaniny? Z pewnością spodoba Ci się tkanina z motywami kwiatowymi. A może interesują Cię wzory retro, które sięgają lat 70. i sprawiają, że serce każdego Szkota bije szybciej? Jeśli podobają Ci się wzory wojskowe, możesz otrzymać pokrowiec zastępczy IKEA w kolorach kamuflażu. Dla tych, którzy lubią dzikie zwierzęta, mamy dla nich dużo zwierzęcego nadruku, a dla tych, którym brzmi to zbyt kolorowo, polecamy eleganckie tkaniny w kolorze czarnym. Znajdź swój pokrowiec już teraz!