Nils

Uzyskaj nowy pokrowiec dla Twojego Nilsa

Krzesła ciężko pracują każdego dnia - a jak im się dziękuje? Po kilku latach, kiedy pokrowce wyglądają na stare, są bezwzględnie umieszczane na wielkogabarytowych odpadach. Nie bądź bez serca dla tych wiernych czworonożnych przyjaciół. Daj im nowe życie dzięki pokrowcom zastępczym Ikei od firmy Vidian. W ten sposób oszczędzasz dużo pieniędzy. Ponadto zaoszczędzisz czas na skręcaniu kilku nowych krzeseł.

Twój pokrowiec zastępczy Ikea jest dostępny od teraz

Inne pokrowce są mocno przymocowane do krzeseł. Tkaniny są często klejone lub zszywane. Wymiana pokrowców jest w takich przypadkach związana z niepotrzebnym wysiłkiem. Ikea robi to inaczej. Tutaj tkaniny można łatwo przymocować do krzesła za pomocą zapięcia na rzep. Pokrowce można więc zmieniać tak często, jak tylko chcesz - i to w krótkim czasie! Możesz z łatwością wpaść na pomysł, aby zamówić więcej niż jeden pokrowiec zamienny Ikei - jeden na każdą porę roku! Dostępna jest wystarczająca selekcja.

Twój nowy zastępczy pokrowiec Ikea już na Ciebie czeka

Mamy nowe pokrowce dla Twoich czworonożnych przyjaciół i naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Jedna ze stu odcieni z pewnością pasuje do Twojej tapety w salonie. Dzięki ogromnemu wyborowi możesz nawet łączyć różne przestrzenie. A może na przykład zainteresuje Cię połączenie szarych i czarnych krzeseł? Nasze dostępne pokrowce na krzesła z serii Nils wnoszą do domu jeszcze większą różnorodność i koloryt. Jeśli chcesz mieć stały dopływ kwiatów w domu, najlepiej chwycić pokrowiec zastępczy Ikei z kwiatowym nadrukiem. Miłośnicy kotów z silną alergią mogą zamówić przytulną miękką, domową i oswojoną w dotyku skórę tygrysa, a wszyscy, którzy pragną podróży w czasie, pokochają nasze retro wzory. Teraz kliknij nasz ogromny wybór tkanin i odkryj nowe pokrowce do krzesła Nils.