Wybierz Twój MODEL sofy lub fotela IKEA


Pokrowce

Fantazyjne ulepszenie dla klasycznego i wszechstronnego – pokrowiec zamienny IKEA na fotel Poäng Bez wątpienia praktyczny fotel Poäng jest jednym z niezniszczalnych i wszechstronnych. Naturalna rama wykonana z profilowanej brzozy zapewnia kołyszącą się przytulność, wygodne krzesło można zintegrować z dowolnym salonem. Poäng pasuje zarówno w sypialni, w pokoju młodzieżowym, a także w przedpkoju lub salonie. Niezwykle popularne krzesło, które tak często porusza się po mieszkaniu, prędzej czy później wykazuje oznaki zużycia. Czy Twój fotel Poäng będzie tolerował nowy pokrowiec zastępczy Ikei? Nasze trwałe tkaniny przekonają Cię!

Mocne tkaniny na mocne fotele - Twój nowy pokrowiec zastępczy Ikea w wysokiej jakości

Nasze tradycyjne szycie jest na wysokim poziomie jakościowym i produkujemy najwyższej jakości pokrowce zastępcze Ikea od 230 g / m² do 330 g / m². Te nasze mocne strony są również konieczne, ponieważ wahliwa rama fotela sprawia, że zamienny pokrowiec Ikei jest zawsze w ruchu. I to naturalnie prowadzi do ciągłych tarć między Tobą a Twoim krzesłem Poäng. Nawiasem mówiąc, opis tkaniny zostanie wyświetlony w oknie zamówienia natychmiast po kliknięciu jednego ze wzorów.

Nasze credo - zadowoleni klienci dzięki przekonywującym pokrowcom zastępczym Ikei

Serwis jest naszym priorytetem. Oprócz dostosowanych do indywidualnych potrzeb pokrowców zamiennych Poäng, szczegółowe porady są tak samo częścią naszego credo, jak przyjazne dla Klienta metody płatności. W firmie VIDIAN masz możliwość zapłacenia za pokrowiec zastęczy Ikei przez Paypal, kartę kredytową lub przedpłatę.


model

Category Navigation:


Aktualny materiał

Masz pytania w sprawie pokrowców lub przebiegu transakcji?

Prosimy o kontakt!

Skontaktuj się z nami!