Poäng

Pokrowiec zamienny IKEA na fotel Poäng

Bez wątpienia praktyczny fotel Poäng jest jednym z niezniszczalnych i wszechstronnych modeli. Naturalna rama wykonana z profilowanej brzozy zapewnia kołyszącą się przytulność, wygodne krzesło można zintegrować z dowolnym salonem. Poäng pasuje zarówno do sypialni, pokoju młodzieżowego, a także do przedpokoju lub salonu. Niezwykle popularny fotel, który tak często porusza się po mieszkaniu, prędzej czy później wykazuje oznaki zużycia. Czy Twój fotel Poäng będzie tolerował nowy pokrowiec zastępczy Ikei? Nasze trwałe tkaniny przekonają Cię o tym!

Mocne tkaniny na mocne fotele - Twój nowy pokrowiec zastępczy Ikea w wysokiej jakości

Nasze tradycyjne szycie jest na wysokim poziomie jakościowym i produkujemy najwyższej jakości pokrowce zastępcze Ikea od 230 g / m² do 330 g / m². Ruchoma rama fotela sprawia, że zamienny pokrowiec Ikei jest zawsze w ruchu i to naturalnie prowadzi do ciągłych tarć między Tobą a Twoim fotelem Poäng. Opis tkaniny zostanie wyświetlony w oknie zamówienia natychmiast po kliknięciu jednego ze wzorów.

Nasze credo - zadowoleni Klienci dzięki zachwycajacym pokrowcom zastępczym Ikei

Serwis jest naszym priorytetem. Oprócz dostosowanych do indywidualnych potrzeb pokrowców zamiennych Poäng, szczegółowe porady są tak samo częścią naszego credo, jak i przyjazne dla Klienta metody płatności. W firmie VIDIAN masz możliwość zapłacenia za pokrowiec zastęczy Ikei przez Paypal, kartę kredytową lub przelewem.