Wybierz Twój Allerum sofy lub fotela IKEA


Pokrowce

Pokrowiec na sofę Allerum: lifting dla Twojej ulubionej kanapy

Jesli Twoja rozkładana sofa Allerum się starzeje, możesz dać jej świeższy wygląd wraz z nowym pokrowcem zastępczym Ikea. Będzie wygląda jak nowa!

A oto powody dla których należy wymienić pokrowiec Ikei:

Sofy należą do najczęściej używanych mebli. Dotyczy to szczególnie ulubionych, takich jak bardzo wygodna, rozkładana sofa Allerum. Nawet jeśli nadal dobrze służy, codzienne jej używanie szybko prowadzi do widocznych oznak zużycia. Jasne, monochromatyczne pokrowce na sofy pozwalają na długie maratony przed telewizorem. Jeśli masz koty, które zamiast drapania słupków wolą używać Twojego pokrowca na kanapie, potrzebujesz nowego pokrowca zastępczego Ikei jeszcze szybciej. Jeśli kolor i wzór nie pasują już do Twojego nowego wnętrza, to znaczy, że nadszedł czas na nowy zakup.

Pokrowiec zastępczy Ikea: modne kolory i ładne wzory

Łatwy w utrzymaniu, trwały pokrowiec Allerum jest wykonany. Masz do wyboru niezliczone atrakcyjne kolory i wzory dekoracyjne w kilku wariantach kolorystycznych. Niezależnie od tego, czy szukasz gładkiej, miękkiej okładki poliestrowej BEAUTY jasnoszarej, która idealnie pasuje do białych mebli, czy świetlistego pomarańczowego RICO, zawsze masz wysoką jakość i trwałość.

Jeśli chcesz, aby Twój nowy pokrowiec zastępczy Ikei wyglądał naturalnie, masz wiele wytrzymałych pokrowców dostępnych w grubym splocie do wyboru. Dekoracyjne wzory rozciągają się od delikatnych, błyszczących pasteli (kolorowe APOLLO), popularnych wzorów etnicznych, takich jak kolorowe TIPI, po zabawne motywy kwiatowych tkanin (wielokolorowe FLORENS). I to w różnych odcieniach. Dla fanów wzorów graficznych dostępne są klasyczne wzory pasków (SEVILLA), duże kraty (LOBOX) i nowoczesne projekty 3D (kolorowe NET).


model

Category Navigation:


Aktualny materiał

Masz pytania w sprawie pokrowców lub przebiegu transakcji?

Prosimy o kontakt!

Skontaktuj się z nami!