Wybierz Twój MODEL sofy lub fotela IKEA


Pokrowce

Tutaj znajdziesz swój nowy pokrowiec na sofę KIVIK!

Kiedyś był on świeży, wolny od zmarszczek i oczywiście czysty. Niestety, ząb czasu (mógł być to również pies) zbyt go nadgryzł. Mowa jest oczywiście o pokrowcu na Twoją sofę. Wcześniej była ona główną atrakcją Twojego salonu - dzisiaj to raczej plama, którą trzeba usunąć. Ale zanim podwiniesz rękawy i wyrzucisz sofę przez okno, pozwól nam powiedzieć, co zrobić: otóż, wcale nie musisz jej wyrzucać - wystarczy zamówić u nas nowy pokrowiec i zaoszczędzić wysiłek oraz pieniądze.

Pokrowiec zastępczy Ikea - kuracja odmładzająca dla Twoich mebli

Czy masz może 30 minut wolnego czasu? Super, teraz możesz ubrać swoją sofę w nowy pokrowiec. To nie zajmie Ci więcej czasu. To tak, jakbyś ścielił swoje łóżko. Najpierw zdejmij stary pokrowiec Ikei, a następnie nałóż nowy na ramę i poduszki. Ok, to jednak trochę więcej pracy. Być może trzeba będzie usunąć niektóre nóżki i oparcia, ale za pomocą wkrętarki akumulatorowej nie będzie z tym problemu i można to zrobić w krótkim czasie. Nawiasem mówiąc, pokrowce są zapinane na rzepy oraz posiadają zamki błyskawiczne, dzięki czemu są łatwe do zdejmowania.

Twój nowy pokrowiec Ikei czeka na Twoje zamówienie

Ponad 250 kolorów i wzorów jest dostępnych w firmie Vidian - możesz więc nadać swojej sofie, niemal codziennie, inny wygląd. Zimą spędź trochę czasu w domu, wraz z pokrowcem zastępczym Ikea z cudownie kolorowym wzorem kwiatowym. Latem można ochłodzić się jednym z wielu odcieni niebieskiego. Ponadto, znajdziesz u nas wiele tkanin z motywami retro lub nadrukami ze wzorami roślin i zwierząt. Niektóre tkaniny są również bardzo miękkie w dotyku - idealne na relaks. Rozejrzyj się dookoła i zdobądź swoje nowe, ulubione pokrowce!

model

Category Navigation:


Aktualny materiał

Masz pytania w sprawie pokrowców lub przebiegu transakcji?

Prosimy o kontakt!

Skontaktuj się z nami!