Klippan

3 przedmioty

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Zamień swój stary pokrowiec Klippan na nowy!

Czy Twoja sofa nie pasuje już do nowego koloru ściany? To nie powód, aby natychmiast udać się do najbliższego sklepu z meblami i kupić nową sofę. Pomyśl tylko o wszystkich dobrych czasach, które na niej spędziłeś, o wszystkich filmach, które na niej obejrzałeś, o wszystkich relaksujących drzemkach, które na niej odbyłeś. Czy możesz o tym zapomnieć? Nie? Zamów więc nowy pokrowiec Klippan w firmie Vidian. W ten sposób możesz nie tylko zachować swoją ukochaną sofę, ale także zaoszczędzić dużo pieniędzy.

Pokrowiec zamienny Ikei błyskawicznie dopasowuje się do kanapy

Nasze pokrowce Ikea wyglądają jak druga skóra na Twojej kanapie. Wymiana pokrowca jest również bardzo łatwa, ponieważ nie są do tego potrzebne żadne narzędzia. Najpierw należy usunąć stary pokrowiec Ikei. Następnie należy nałożyć nowy pokrowiec na swojej sofie, wystarczy, że pociągniesz trochę tkaninę, a na końcu umocujesz ją do sofy za pomocą rzepu. Nie musisz niczego kleić, zszywać ani przykręcać. Każdy może naprawdę to zrobić!

Mamy odpowiedni pokrowiec dla wszystkich modeli sof z serii Klippan

Klippan to klasyczny współczesny design. Sofa jest dostępna jako oszczędzająca miejsce dwuosobowa sofa i jako wielka rodzinna, czteroosobowa sofa. Oczywiście w firmie Vidian mamy odpowiednie pokrowce na każdy wariant. Musisz tylko wybrać jedną tkaninę. To może być trudne, ponieważ oferujemy wiele wzorów. Możesz wybierać spośród różnych naszych tkanin. Tkaniny są wykonane w 100% z wytrzymałej tkaniny poliestrowej i mają współczynnik przytulania 200% - tak więc przytulanie jest nie tylko dozwolone, ale również zalecane. Posiadamy bardzo proste- monochromatyczne pokrowce wykonane z łatwych w pielęgnacji materiałów. Ale sprawdź sam i zamów swój nowy pokrowiec na sofę Klippan!