Kramfors

Odmłodzenie dla Twojej sofy – z nowym pokrowcem Kramfors!

Uwielbiasz swoją wygodną sofę Kramfors ponad wszystko, ponieważ zachwyca prostą nowoczesnością i dlatego nie może się ona zestarzeć! Gdyby tylko nie stary pokrowiec! Tkanina traci swą, niegdyś młodzieńczą elastyczność, słońce powoli kradnie wcześniejsze, piękne wzory i wszędzie rozprzestrzeniają się plamy. Najwyższy czas na zmiany! Nowy pokrowiec zastępczy Ikei musi nadejść!

Forever young – Twój pokrowiec w świeżych kolorach

W firmie VIDIAN znajdziesz mnóstwo świeżych inspiracji.Tutaj możesz cieszyć się nowymi kolorami i modnymi wzorami. Co powiesz na pokrowiec na sofę Kramfors w przyjaznych żółtych i zielonych kolorach, w optymistycznej pomarańczowej lub jasnoczerwonej odsłonie? Ponadczasowy design zdecydowanie zapewnia mu wysoką żywotność.

Czy masz pytania dotyczące zmiany wyglądu? Chętnie Ci doradzimy!

Wybrałeś idealny środek przeciwstarzeniowy na Twoją sofę i ulubioną tkaninę. Pozostało jednak jeszcze kilka pytań. Może chcesz odmłodzić inne sofy, których nie ma jeszcze na naszej liście z pokrowcami na meble Ikea? Może nadal potrzebujesz szczegółów dotyczących dokładnego czasu dostawy? Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Pod numerem telefonu +48 61 678 13 14 jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od godziny 9:00 do 15:00. Czekamy na Twój telefon!