Lillberg

5 przedmioty

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Podaruj sofie Lillberg nowy pokrowiec!

Po zanurzeniu się w tych grubych poduszkach nie będziesz chciał już wstać. Jesz na kanapie, śpisz, bawisz się, urządzasz maratony filmowe i przytulasz się, spędzając długie wieczory we dwoje. Jesteście prawie nierozłączni. Jednak, gdy po czasie okazuje się, że kanapa nie wygląda już zbyt efektownie, zamów nowy pokrowiec od firmy Vidian!

Stara kanapa, nowy wygląd - z pokrowcem wymiennym firmy Vidian. To takie proste!

Ubranie nowej sofy - brzmi dość skomplikowanie. Ale tak nie jest! Szczególnie sofy z serii Lillberg. Najpierw musisz usunąć stare pokrowce sofy Lillberg. Jest to bardzo proste, ponieważ pokrowce Ikei są zazwyczaj zapinane tylko na suwaki i rzepy. Gdy pozbędziesz się starych pokrowców na poduszki, możesz założyć nowe, zastępcze pokrowce.

Minimalistyczna sofa potrzebuje fantazyjnych pokrowców zastępczych Ikei

Każdy, kto ma ograniczoną przestrzeń lub nie lubi wypełniających przestrzeń dużych kanap, pokocha Lillberg. Sofa dla pragmatyków to kompaktowa dwumiejscowa, przestronna trzyosobowa i jako przyjaciel wszystkich spontanicznych wizyt - zwana także: rozkładaną sofą. Z firmą Vidian dostaniesz pokrowce dla wszystkich wariantów - i to w zapierającej dech w piersiach różnorodności. Weź głęboki oddech, bo teraz się zaczyna: czy to w kolorze zielonym, szarym czy niebieskim, w paski lub kolorowe jak paw – mamy je. Do dyspozycji mamy wzory z tablicami rejestracyjnymi, a także pokrowce kamuflażowe dla tych, którzy chcieliby ukryć swoją sofę w przestrzeni. Ponadto dostępne są również krzykliwe pokrowce z kwiatowymi wzorami, wzbudzające wiosenne uczucia. Rozejrzyj się i zamów teraz nowy pokrowiec zastępczy na sofę Ikei!