Nockeby

4 przedmioty

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Potrzebujesz nowego pokrowca Nockeby?

Spędziłeś wiele lat wraz z pokryciem sofy Nockeby. Teraz jest idealnie dopasowane do Ciebie, ale niestety czas również pozostawił na nim swoje ślady. Na poduszce widnieje plama wina, która powstała po jednej z wielu uroczystości, na których sofa sprawdziła się doskonale. Druga poduszka padła ofiarą nieostrożnego palacza. Czy to oznacza, że sofa Nockeby musi teraz odejść w zapomnienie? Nie! Możesz po prostu zamówić nowy pokrowiec zastępczy IKEA od firmy Vidian!

Łatwo jest wyposażyć sofę w pokrowiec zastępczy IKEA

Odpuść sobie drogę przez labirynt korytarzy sklepu meblowego, gdzie kuszą Cię tylko świece i przedmioty dekoracyjne. Lepiej jest zamówić u nas zastępczy pokrowiec IKEA. Twoja sofa będzie wyglądała jak nowa. Pokrowce zastępcze IKEA można szybko umieścić na sofie za pomocą rzepów i zamków błyskawicznych. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi ani umiejętności manualnych. Załóż pokrowiec Nockeby na tapicerkę, wyreguluj ją trochę i gotowe. To takie proste!

Pokrowiec zastępczy IKEA dopasowany do Twojego gustu

Z firmą Vidian otrzymujesz sofę, która dokładnie pasuje do Twojego stylu. Czy Twoja szafa jest pełna koszul w kratkę i czy zawsze chciałeś mieć sofę pasującą do Twoich ubrań? W takim razie mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, ponieważ w firmie Vidian jest wiele pięknych tkanin w kratę - w sam raz na Twoją sofę Nockeby. Posiadamy również tkaniny kwiatowe, etno i liczne abstrakcyjne wzory - we wszystkich możliwych kolorach. Oczywiście otrzymasz u nas również eleganckie pokrowce w kolorze czarnym. Niektóre tkaniny są również bardzo puszyste i sprawiają, że sofa jest przytulna i przyjemna. Nawiasem mówiąc, nie ma znaczenia, czy jesteś właścicielem dwumiejscowej sofy Nockeby, trzyosobowej, szezlonga czy podnożka. Przebierzemy wszystkie Twoje meble z serii Nockeby. Rozejrzyj się i odkryj optymalne rozwiązanie dla siebie i swojego domu!