Wybierz Twój MODEL sofy lub fotela IKEA


Pokrowce

Potrzebujesz nowego pokrowca Nockeby?

Spędziłeś wiele lat na pokryciu sofy Nockeby. Teraz jest idealnie dopasowane do Ciebie, ale niestety czas również pozostawił na nim swoje ślady. Na poduszce widnieje plama wina, która powstała po jednej z wielu uroczystości, na których sofa sprawdziła się doskonale. Druga poduszka padła ofiarą nieostrożnego palacza. Czy to oznacza, że sofa Nockeby musi teraz odejść w zapomnienie? Nie! Możesz po prostu zamówić nowy pokrowiec zastępczy IKEA od firmy Vidian!

Łatwo jest wyposażyć sofę w pokrowiec zastępczy IKEA

Odpuść sobie drogę przez labirynt korytarzy sklepu meblowego, gdzie kuszą Cię tylko świece i przedmioty dekoracyjne. Lepiej jest zamówić u nas zastępczy pokrowiec IKEA. Twoja sofa będzie wyglądała jak nowa. Pokrowce zastępcze IKEA można szybko umieścić na sofie za pomocą rzepów i zamków błyskawicznych. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi ani umiejętności manualnych. Załóż pokrowiec Nockeby na tapicerkę, wyreguluj ją trochę i gotowe. To takie proste!

Pokrowiec zastępczy IKEA dopasowany do Twojego gustu

Z firmą Vidian otrzymujesz sofę, która dokładnie pasuje do Twojego stylu. Czy Twoja szafa jest pełna koszul w kratkę i czy zawsze chciałeś mieć sofę pasującą do Twoich ubrań? W takim razie mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, ponieważ w firmie Vidian jest wiele pięknych tkanin w kratę - w sam raz na Twoją sofę Nockeby. Posiadamy również tkaniny kwiatowe, etno i liczne abstrakcyjne wzory - we wszystkich możliwych kolorach. Oczywiście otrzymasz u nas również eleganckie pokrowce w kolorze czarnym. Niektóre tkaniny są również bardzo puszyste i sprawiają, że sofa jest przytulna i przyjemna. Nawiasem mówiąc, nie ma znaczenia, czy jesteś właścicielem dwumiejscowej sofy Nockeby, trzyosobowej, szezlonga czy podnożka. Przebierzemy wszystkie Twoje meble z serii Nockeby. Rozejrzyj się i odkryj optymalne rozwiązanie dla siebie i swojego domu!


model

Category Navigation:


Aktualny materiał

Masz pytania w sprawie pokrowców lub przebiegu transakcji?

Prosimy o kontakt!

Skontaktuj się z nami!