Norsborg

Nadszedł czas na nowy pokrowiec na sofę Norsborg!

Spędziłeś z nią wiele niezapomnianych chwil: zawsze jest tam, kiedy potajemnie wylewasz łzę podczas oglądania telewizji. Była Ci także wierna przez wiele lat. Czy naprawdę możesz się z nią rozstać? Może nie jest już najnowsza, ale wciąż jest wygodna i może Ci jeszcze służyć przez wiele lat. Daj jej drugą szansę i zamów nowy pokrowiec Norsborg w firmie Vidian.

Bez wycieczki po sklepie meblowym- dzięki pokrowcowi zastępczemu IKEA

Znalezienie nowej sofy lub fotela może być uciążliwe. Po pierwsze, sofy muszą pasować do reszty mebli, a następnie powinny mieć odpowiednie wymiary. I wreszcie projekt. Meble pasujące do wszystkiego są rzadkie i zazwyczaj zbyt drogie. Dzięki zastępczemu pokrowcowi IKEA jest to znacznie łatwiejsze. Dzięki suwakom i zapięciom na rzepy, zamiana pokrowców na sofy i fotele przebiega niezwykle szybko.

Właściwy pokrowiec na każdy gust

Większość sklepów meblowych nie oferuje dużego wyboru pod względem zakupów. Róznokolorowe warianty są rzadkie. My jednak sięgnęliśmy bardzo głęboko do garnka z farbą. Dziewczyny strzeżcie się: sen o jasnoróżowej kanapie może się spełnić! A może wolisz pokrowiec zastępczy IKEA w chłodnym stylu retro? Mamy też niektóre z nich w magazynie. Ponadto znajdziesz u nas tkaniny z nadrukiem zwierzęcym, w kolorach kamuflażu lub szykowne wzory w kratkę. Dla tych, którzy lubią przytulanie, dostępne są również aksamitne tkaniny z dość orientalnymi wzorami i pragmatycznymi, łatwymi w utrzymaniu, stabilnymi i monochromatycznymi wzorami. A może chcesz zamówić kilka pokrowców i przebierać sofę co tydzień? Najlepiej już dziś rozejrzyj się i zamów nowy pokrowiec zastępczy IKEA!