Söderhamn

A co z nowym pokrowcem na sofę Söderhamn?

Sofy nie mają w życiu łatwo. Skaczą po nich, jedzą na nich i oczywiście również przytulają się na nich. To sprawia, że nawet najtrwalszy pokrowiec wygląda na stary. Niektórzy ludzie natychmiast chwytają najlepszy katalog meblowy i rozpoczynają poszukiwania nowego członka tapicerowanej rodziny. Ale dlaczego? Jeśli tapicerka jest nadal wygodna i rama jest w porządku, nie jest wcale potrzebna nowa sofa! Nowy pokrowiec zastępczy Ikei jest znacznie tańszy i wnosi tyle samo urozmaicenia do Twoich czterech ścian.

W krótkim czasie nowy pokrowiec zastępczy Ikea

Pokrowce zastępcze Ikei są naprawdę niesamowite - można je szybko usunąć za pomocą zamków błyskawicznych. Czasami jest to prostsze niż ubieranie małego dziecka - zwłaszcza jeśli ma zostać zmieniony pokrowiec na podnóżek Söderhamn. W przypadku sofy Soderhamn 3-osobowej lub szezlonga należy zaplanować trochę więcej czasu, jednak nie ma potrzeby posiadania dyplomu w tym zakresie! Wszyscy to potrafią. Posiadamy w swojej ofercie pokrowce dla każdego modelu z serii Söderhamn – od podnóżka po narożnik.

Znajdź sofę Söderhamn, która idealnie pasuje do Ciebie i Twojego wnętrza

Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz w naszym asortymencie tkanin, musisz mieć naprawdę wyjątkowy styl, ponieważ staramy się dopasować każdy pokrowiec zastępczy Ikei do każdego gustu. Lubisz wszystko co proste, praktyczne i eleganckie? Zatem zamów szary lub czarny pokrowiec zastępczy Ikea z wytrzymałego poliestru. Szukasz czegoś niezwykłego lub chciałbyś ukryć się na swojej kanapie na letnim, kwiatowym pokrowcu? Nie ma problemu! Oferujemy kolorowe pokrowce z przyciągającymi wzrok kwiatowymi wzorami. W naszym sklepie znajdziesz liczne pokrowce zastępcze Ikei w nowoczesnych kolorach oraz wiele innych, ciekawych wzorów. Kliknij w nasz asortyment i odkryj nowe, ulubione pokrowce!