Stocksund

STOCKSUND pokrowiec od firmy VIDIAN - nowy styl dla ponadczasowej sofy

Chcesz tchnąć nowe życie w sofę STOCKSUND? Nowy pokrowiec do modelu sofy IKEA STOCKSUND to najprostszy sposób, aby całkowicie zmienić Twoje domowe otoczenie. Dzięki dopasowanemu pokrowcowi firmy VIDIAN możesz przekształcić swoją sofę IKEA bez większego wysiłku i stworzyć jej zupełnie nowe oblicze. Dzięki nowemu pokrowcowi Ikei urozmaicisz swoje meble tapicerowane i nadasz im zupełnie inny wygląd.

Firma VIDIAN uchroni Cię przed zmianami

Seria IKEA STOCKSUND jest ponadczasowa, zaprojektowana z ciekawymi, zaokrąglonymi podłokietnikami. Kształt i styl są dostosowane do ponadczasowości. Ale co zrobić, jeśli oryginalna okładka jest zużyta lub po prostu już jej nie lubisz? Nie musisz od razu kupować nowej sofy, kup pokrowiec zastępczy firmy Vidian. W firmie VIDIAN nie jest on drogi, ale pasuje jak garnitur szyty na miarę.

Spraw, by twoja sofa przyciągała wzrok i zmieniała wygląd salonu. Niezależnie od tego, czy to podnóżek, fotel, ławka, kanapa czy szezlong STOCKSUND, firma VIDIAN wykona dostosowany do Twoich potrzeb zastępczy pokrowiec dla mebli IKEA. Do trzech tygodni od zamówienia nowego pokrowca zastępczego IKEA, przychodzi on do domu i możesz dostosować swoją sofę do nowych potrzeb. Oryginalny pokrowiec STOCKSUND może zostać łatwo usunięty, zamiana jest bardzo łatwa. Firma VIDIAN oferuje wiele różnych kolorów i wzorów do wyboru. Używamy bardzo wytrzymałych tkanin poliestrowych, które można prać w temperaturze 30° C i nadal świetnie wyglądają. Niezależnie od tego, czy drzemiesz na sofie, czy też skaczą po niej dzieci, z nowym pokrowcem STOCKSUND firmy VIDIAN, w ciągu następnych kilku lat nadal będzie wyglądała jak nowa.